Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Audience
mr: प्रेक्षक

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
