Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Audience
pt: Público

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: Abstract
pt: Abstrato

en: Data
pt: Dados
