Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
