Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Audience
ta: பார்வையாளர்கள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Data
ta: தரவு
