Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Data
bo: གཞི་གྲངས
