Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro
