Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Data
eu: Datu
