Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Audience
fa: مخاطب

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Abstract
fa: چکیده

en: Data
fa: داده
