Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Audience
gl: Audiencia

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Abstract
gl: Abstracto
