Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Default value
is: Sjálfgildi
