Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Audience
lt: Auditorija

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Data
lt: Duomenys
