Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Audience
lv: Lasītāji

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Data
lv: Dati
