Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Data
ro: Dată
