Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Audience
ru: Аудитория

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Abstract
ru: Абстрактный

en: Data
ru: Данные
