Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Data
sk: Údaje
