Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Audience
sv: Målgrupp

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Abstract
sv: Abstrakt

en: Consumer
sv: Konsument
