Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Abstract
et: Abstraktne

en: Data
et: Andmed
