Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Audience
it: Pubblico di riferimento

en: Yes
it: Sì

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Abstract
it: Astratto

en: Data
it: Dati
