Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
