Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်
