Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान
