Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Audience
te: ప్రేక్షకులు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ
