Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Audience
uk: Аудиторія

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Abstract
uk: Анотація

en: Data
uk: Дані

en: Request URL
uk: URL запиту

en: Spatial
uk: Просторовий

en: Empty formatter
uk: Порожній форматер
