Samenwerkende Catalogi (8.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Audience
ur: شائقین

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
