SAML (2.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: URL
be: Спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
