SAML (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Service Provider
eu: Zerbitzu Hornitzailea

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Advanced
eu: Aurreratua
