SAML (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Private Key
gl: Chave privada

en: Security
gl: Seguranza

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Entity ID
gl: ID da entidade
