SAML (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: None
is: Engin

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: URL
is: vefslóð

en: ID
is: Kenni

en: Advanced
is: Ítarlegt
