SAML (2.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Private Key
kn: ಖಾಸಗಿ ಕೀಲಿ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ
