SAML (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Private Key
sk: Súkromný kľúč

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Authentication
sk: Overenie

en: Entity ID
sk: ID Entity
