SAML (2.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: URL
ug: ئادرېس

en: Advanced
ug: تەپسىلىي
