SAML (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: None
uk: Немає

en: Service Provider
uk: Сервіс-провайдер

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: URL
uk: URL-адреса

en: Advanced
uk: Розширені

en: Private Key
uk: Закритий ключ

en: Security
uk: Безпека

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Binding
uk: Палітурка

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Request URL
uk: URL запиту
