SAML (2.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: Advanced
az: Əlavə

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Authentication
az: İdentifikasiyası
