SAML (2.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Private Key
cs: Soukromý klíč

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Authentication
cs: Ověření

en: Entity ID
cs: ID entity
