SAML (2.0.0-alpha2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: None
de: Keine

en: Service Provider
de: Internet-Dienstanbieter

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Advanced
de: Erweitert

en: Private Key
de: Privater Schlüssel

en: Security
de: Sicherheit

en: Authentication
de: Authentifizierung

en: Encryption algorithm
de: Verschlüsselungs-Algorithmus

en: Entity ID
de: Entitäts-ID

en: Request URL
de: Anfrage-URL
