SAML (2.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Entity ID
el: ID οντότητας
