SAML (2.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: None
ja: なし

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Advanced
ja: 高度

en: Security
ja: セキュリティー

en: Authentication
ja: 認証

en: Binding
ja: 装丁

en: Entity ID
ja: エンティティID
