SAML (2.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Service Provider
pt: Provedor de serviços

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: Advanced
pt: Avançado

en: Private Key
pt: Chave Privada

en: Security
pt: Segurança

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Entity ID
pt: ID da entidade
