SAML (2.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: None
vi: Không có

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Private Key
vi: Khoá cá nhân

en: Authentication
vi: Xác thực
