SAML (2.0.0-alpha4) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: None
id: Tiada

en: Settings
id: Pengaturan

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Security
id: Keamanan

en: Authentication
id: Autentikasi

en: Entity ID
id: ID Entitas
