SAML (2.0.0-alpha4) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: None
ml: ഇല്ല

en: Service Provider
ml: സേവന ദാതാവ്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ
