SAML (2.0.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: None
ru: Нет

en: Service Provider
ru: Провайдер

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Private Key
ru: Приватный (закрытый) ключ

en: Security
ru: Безопасность

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности
