SAML (2.0.0-alpha4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี
