SAML (2.0.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Private Key
tr: Özel Anahtar

en: Security
tr: Güvenlik

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)
