SAML (2.0.0-alpha5) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
