SAML (2.0.0-alpha5) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: None
et: Puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Advanced
et: Täpsem

en: Authentication
et: Autentimine

en: Entity ID
et: Olemi ID
