SAML (2.0.0-alpha5) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: URL
he: כתובת URL

en: Advanced
he: מתקדם

en: Security
he: אבטחה

en: Authentication
he: הזדהות
