SAML (2.0.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Advanced
sv: Utökad

en: Private Key
sv: Privat nyckel

en: Security
sv: Säkerhet

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt
