SAML (2.0.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Authentication
ps: تصدیق
