SAML Extras (2.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
el: Πολλαπλή

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Table
el: Πίνακας

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
